Kufry i skrzynie

Kufry i skrzynie wykonane w stylu rustykalnym, są eleganckim i efektownym dodatkiem do stylowych sypialni.

Meble te, podobnie jak wszystkie meble rustykalnewykonane są z drewna. Niektóre modele mają pewne elementy metalowe, które nadają im surowego, a jednocześnie bardzo swojskiego wyglądu.

Skrzynie i kufry, które dawniej służyły do przechowywanie ubrań i ślubnej wyprawy, także w naszych czasach mogą przydać się w niejednym domu. Kufry i skrzynie różnej wielkości mogą służyć jako doskonałe dodatki do sypialni urządzonej według wymogów stylu rustykalnego. Elegancka, drewniana, idealnie komponuje się z drewnianym łóżkiem.

W skrzyniach i kufrach różnej wielkości i pojemności można przechowywać różne drobiazgi, są one doskonałym miejscem na przechowywanie dziecięcych zabawek i młodzieńczych skarbów.

Oprócz skrzyń i kufrów w kolorze naturalnego drewna, dostępne są także skrzynie pomalowane na biało o dodatkowo ozdobione kwiatami. Róże, lawenda i wiele innych motywów kwiatowych znajdujących się na skrzyniach i kufrach rustykalnych, nadają im romantycznego wyglądu i idealnie pasują do dziewczęcego pokoju.

Choć wyglądają na wiekowe, są doskonale zachowane dzięki odpowiedniej pielęgnacji mebli mogą służyć jeszcze przez wiele lat.

Skrzynie i kufry wykonane w stylu rustykalnym mogą być doskonałym prezentem ślubnym dla panny młodej. Kufry i skrzynie rustykalne pasują praktycznie do każdego wnętrza. Doskonale komponują się zarówno z wystrojem salonu, przedpokoju czy sypialni. Drewniane, w naturalnym kolorze lub zdobione w barwne kwiaty, z metalowymi elementami, nadają każdemu wnętrzu eleganckiego, przytulnego wyglądu nawiązującego do wystroju wiejskiej chaty. Są to nie tylko ozdobne meble, ale także pojemne sprzęty do przechowywanie różnych przedmiotów.

Malownicze skrzynie w kwiaty mogą być idealnym dodatkiem do pokoju nastoletniej dziewczyny. Dzięki temu każda poczuje się jak prawdziwa księżniczka. Kufry takie są idealnym miejscem do przechowywania młodzieńczych skarbów.

Cute Critters theme is designed by Thoughts.com and coded by Web Hosting Pal.