Kufry i skrzynie z drewna litego

Kufry i skrzynie wykonane w stylu rustykalnym, są eleganckim i efektownym dodatkiem do stylowych sypialni.

Meble te, podobnie jak wszystkie meble rustykalnewykonane są z drewna. Niektóre modele mają pewne elementy metalowe, które nadają im surowego, a jednocześnie bardzo swojskiego wyglądu.

Skrzynie i kufry, które dawniej służyły do przechowywanie ubrań i ślubnej wyprawy, także w naszych czasach mogą przydać się w niejednym domu. Kufry i skrzynie różnej wielkości mogą służyć jako doskonałe dodatki do sypialni urządzonej według wymogów stylu rustykalnego. Elegancka, drewniana, idealnie komponuje się z drewnianym łóżkiem.

W skrzyniach i kufrach różnej wielkości i pojemności można przechowywać różne drobiazgi, są one doskonałym miejscem na przechowywanie dziecięcych zabawek i młodzieńczych skarbów.

Oprócz skrzyń i kufrów w kolorze naturalnego drewna, dostępne są także skrzynie pomalowane na biało o dodatkowo ozdobione kwiatami. Róże, lawenda i wiele innych motywów kwiatowych znajdujących się na skrzyniach i kufrach rustykalnych, nadają im romantycznego wyglądu i idealnie pasują do dziewczęcego pokoju.

Choć wyglądają na wiekowe, są doskonale zachowane dzięki odpowiedniej pielęgnacji mebli mogą służyć jeszcze przez wiele lat.

Skrzynie i kufry wykonane w stylu rustykalnym mogą być doskonałym prezentem ślubnym dla panny młodej. Kufry i skrzynie rustykalne pasują praktycznie do każdego wnętrza. Doskonale komponują się zarówno z wystrojem salonu, przedpokoju czy sypialni. Drewniane, w naturalnym kolorze lub zdobione w barwne kwiaty, z metalowymi elementami, nadają każdemu wnętrzu eleganckiego, przytulnego wyglądu nawiązującego do wystroju wiejskiej chaty. Są to nie tylko ozdobne meble, ale także pojemne sprzęty do przechowywanie różnych przedmiotów.

Malownicze skrzynie w kwiaty mogą być idealnym dodatkiem do pokoju nastoletniej dziewczyny. Dzięki temu każda poczuje się jak prawdziwa księżniczka. Kufry takie są idealnym miejscem do przechowywania młodzieńczych skarbów.